• Sprzedawaj nasze produkty stacjonarnie w swojej aptece, przychodni, sklepie zielarskim czy w jednostce związanej z branżą medyczno- kosmetyczną i zarabiaj
 • Sprzedawaj nasze produkty w systemie dropshippingu i zarabiaj
 • Polecaj nasze produkty znajomym i zarabiaj
 • Zleć nam… i zarabiaj

MARKA WŁASNA

Zleć nam kompleksowe przygotowanie Twojego własnego produktu, od unikalnej receptury przez wykonanie i wyjątkową etykietę

Dlaczego marka własna?

Marka własna – jak mówią analitycy biznesowi, to w dzisiejszych czasach najlepsze aktywo, w które możesz zainwestować by później pomnażać zyski z dochodów pasywnych

Rynek wyjątkowych receptur kosmetyków jak i rynek super foods znacznie powiększy się w nadchodzących latach. Zdrowa żywność ma potencjał pozytywnego wpływu na choroby cywilizacyjne, na które zapada coraz więcej ludzi, więc staje się coraz bardziej pożądana.

Badania rynkowe pokazują, że rynek ten będzie rósł stabilnie z szacowanym minimalnym 26% wzrostem co najmniej przez kilkanaście następnych lat.

Co oferujemy?

Jesteśmy Polskimi farmaceutami, przygotowujemy unikalne receptury dla podmiotów w Polsce i wielu innych krajów europejskich.

Posiadamy zakład produkcyjny spełniające najwyższe wymagania jakościowe oraz szerokie zasoby kadrowe, dzięki którym jesteśmy w stanie

 kompleksowo zająć się stworzeniem całej linii produktów marki własnej.

Twój produkt kosmetyczny lub suplement od A do Z:

 • Opracowanie koncepcji
 • Dobór surowców
 • Przeprowadzenie badań
 • Kreacja graficzna
 • Rejestracja produktu

Jak to wygląda w praktyce?

 • Wybierz produkt, który Cię interesuje z naszego asortymentu, lub jeśli masz inną koncepcję zaproponuj swój..
 • Wybierz opakowanie, które najbardziej odpowiada Twoim gustom
 • Stwórz własny design
 • Złóż zamówienie, my doradzimy Ci co zrobić, by Twój produkt stał się hitem sprzedaży..


DROPSHIPPING

Sprzedawaj nasze produkty na serwisach aukcyjnych, własnym sklepie internetowym oraz na portalach społecznościowych. Nie przejmuj się logistyką i obsługą klienta. My się tym zajmiemy!

 Weź udział w pilotażu, odbierz gotowy sklep i testuj przez 7 dni za darmo: szczegóły tutaj:
https://hurtownia.takedrop.pl/molpharma

TakeDrop to nowoczesna platforma e-commerce automatyzująca dropshipping. W ramach dedykowanej oferty, którą razem z TakeDrop przygotowaliśmy otrzymacie:

 • w pełni gotowy sklep oparty o naszą hurtownię
 • roczny abonament na platformę
 • pełne szkolenie
 • wsparcie ekspertów poprzez czat oraz e-mail. 

To wszystko w bardzo niskiej cenie. TakeDrop daje 7 dni testów, aby móc przekonać do jakości oferowanych usług i na tej podstawie podjąć ostateczną decyzję. 

Zapraszamy pod adres https://hurtownia.takedrop.pl/molpharma gdzie znajdziecie więcej szczegółów.

My skupiamy się na obsłudze, Ty na marketingu

Zostaw nam cały proces obsługi klienta od wysyłki po reklamacje. Dzięki temu możesz w 100% skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów bez zwiększania kosztów obsługi własnego sklepu.

Proste i uczciwe zasady współpracy

Chcemy grać fair, w końcu jesteśmy w jednej drużynie! Nie musisz podpisywać żadnych umów i nie będziemy pobierać od Ciebie żadnych opłat za obsługę oraz pakowanie!

Sam decyduj gdzie i w jaki sposób będziesz sprzedawać!

Wyślemy Twoje zamówienie w każdy zakątek Europy i nie będziemy z Tobą konkurować na portalach aukcyjnych. Dajemy pełną wolność i wierzymy, że każdy wie najlepiej jak i gdzie sprzedawać produkty. Bądź kreatywny i osiągnij sukces w sprzedaży online!

Korzystaj z naszych zasobów i zarabiaj więcej

Współpracując z nami nie musisz pisać samemu opisów produktów oraz robić własnych zdjęć… zrobiliśmy to za Ciebie! Skorzystaj z naszych zasobów i skup się na rozwoju własnego biznesu.

Gotowe integracje z najpopularniejszymi platformami

Otwórz swój sklep w 10 minut korzystając z gotowych integracji z systemem Sky-shop oraz Redcart. Dzięki współpracy z tymi firmami otworzenie pełnoprawnego sklepu nigdy nie było tak proste.


AFILIACJA

Polecaj produkty swoim znajomym, monetyzuj ruch na swoim blog. Wykorzystaj swoje kontakty oraz strony które prowadzisz do polecania naszych produktów i zarabiaj na prowizji za sprzedaż.

Monetyzuj ruch na swoim blogu

Prowadzisz Fanpage? Masz własną grupę na Facebooku? A może prowadzisz bloga? Dzięki współpracy z nami możesz monetyzować swój ruch i skupiać się w pełni na swojej pasji.

Polecaj produkty znajomym

Oferta sklepu Molpharma jest skierowana do bardzo szerokiego grona odbiorców. Polecaj nasze produkty swoim znajomym i zyskaj % od wartości zamówienia. Wystarczy, że złożą zamówienie przez Twój link. Nic bardziej prostszego!

Śledź swoje postępy i zarabiaj więcej

Dzięki zaawansowanym statystykom sprawdzisz które z Twoich linków mają najlepszą konwersję i promowanie jakich produktów najbardziej Ci się opłaca. Optymalizuj swoje działania i zarabiaj jeszcze więcej!

Rozpocznij współpracę w 180 sekund

Dzięki wspólnym działaniom z firmami afiliacyjnymi możesz w prosty sposób rozpocząć współpracę. Wystarczy kilka kliknięć! Zarabiać na promowaniu naszych produktów możesz przez poniższych partnerów:

Klik i gotowe!

Za każdym razem gdy ktoś dokona zakupu z Twojego unikalnego linku zarabiasz pieniądze! Nie musisz zakładać firmy i podpisywać umów. Promuj nasze produkty, analizuj statystyki i zarabiaj bez wychodzenia z domu! Stwórz dochód pasywny i żyj według własnych zasad.


KONTAKT

 • Mail: wspolpraca@molpharma.pl
 • Telefon: +48 53 100 03 88 (PN-PT 8-16)