You are currently viewing Preparaty z ekstraktem z Muchomora Czerwonego

Preparaty z ekstraktem z Muchomora Czerwonego

Firma Molpharma przy udziale wiodących polskich uniwersytetów, jako pierwsza w kraju w 2020 roku rozpoczęła projekt badawczo-naukowy dotyczący substancji izolowanych z Muchomora Czerwonego (Amanita Muscaria). Efektem badań było stworzenie linii dermo bazującej na ekstrakcie z tego grzyba. Ekstrakt z muchomora został poddany procesom umożliwiającym usunięcie potencjalnie niebezpiecznych substancji, celem stworzenia linii produktów działających na skórę w sposób niezwykły. Ekstrakt z Muchomora czerwonego ma pozytywny wpływ na skórę. Jak dowodzą badania może przyspieszyć gojenie się ran i jest pomocny w przypadku niektórych schorzeń skóry. Działa nawilżająco, rewitalizuje i wzmacnia skórę.

zdjęcie opakowania - ReviFace krem z ekstraktem z Muchomora Czerwonego

ReviFace Cream

Krem do twarzy z ekstraktem z Muchomora Czerwonego

ReviFace to hypoalergiczny krem zawierający ekstrakt z Muchomora Czerwonego o wyjątkowym działaniu rewitalizującym. Krem został wykonany na bazie naturalnych surowców w oparciu o doświadczenie farmaceutów zdobyte w recepturze aptecznej. Zawiera innowacyjną formułę ekstraktu Molpharma Amanita Muscaria (Ekstrakt z Muchomora Czerwonego Molpharma). Według przeprowadzonych badań i testów skórnych, posiada on właściwości przeciwzmarszczkowe, kojące i regenerujące. Pielęgnuje i nawilża delikatną skórę twarzy, wnika w jej głębokie warstwy. Działa ujędrniająco i nawilżająco.

Oryginalna pielęgnacja w postaci kremu z ekstraktem z Muchomora Czerwonego zawiera szerag odżywczych substancji, których skóra potrzebuje do rewitalizacji. Dogłębnego nawilżenia oraz wspomagania produkcji kolagenu i lipidów, które odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry.

Zdjęcie opakowania - Mazidło rozgrzewające z ekstraktem z Muchomora czerwonego

Mazidło rozgrzewające z ekstraktem z Muchomora czerwonego

Mazidło rozgrzewające z ekstraktem z Muchomora czerwonego (Amanita Muscaria) to preparat wykonany z naturalnych surowców w oparciu o doświadczenie farmaceutów zdobyte w recepturze aptecznej. Dzięki substancjom czynnym takim jak Ekstrakt z Muchomora Czerwonego Molpharma, olej eukaliptusowy, olejek rozmarynowy, cynamon, lawenda, goździki czy kapsaicyna zapewnia miłe naturalne grzanie pozostawiając uczucie ulgi, odprężenia i relaksu. Zawarty olej konopny nawilża i regeneruje. Zawiera substancje biologicznie czynne.

Mydło z ekstraktem z Muchomora czerwonego

Specjalistyczne mydło z ekstraktem z Muchomora czerwonego (Amanita Muscaria). Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy i ciała. Zawiera ekstrakt z muchomora czerwonego i olej konopi siewnej. Regeneruje, spowalnia procesy starzeniowe i przynosi ukojenie skórze problematycznej. Łagodzi zmiany skórne, wygładza, uelastycznia, przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji skóry.