You are currently viewing 31 dni na Czantorii

31 dni na Czantorii

“31 dni na Czantorii” to wyjątkowa charytatywna inicjatywa, organizowana przez osoby o wielkich sercach. Firma Molpharma ma przyjemność wspierać to wspaniałe przedsięwzięcie. Podczas wydarzenia zbierane są fundusze na pomoc w leczeniu potrzebujących osób.

Akcja odbywa się co roku przez cały miesiąc marzec i polega na codziennym zdobywaniu Czantorii o własnych siłach. Na górę wspinamy się pieszo, biegnąc lub na rowerze. Po wejściu na Czantorię wyczyn należy udokumentować w przygotowanym do tego celu zeszycie, który znajduje się przy Horska Chata Cantoryja. Każdy może dołączyć do akcji i zdobyć górę, a sponsorzy przekażą datki za każde zdobycie szczytu. W czasie akcji “31 dni na Czantorii” organizowane są imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. Na profilu wydarzenia na Facebooku odbywają się licytacje z których dochód zasila zbiórkę.

Co roku w czasie wydarzenia kilka tysięcy osób zdobywa szczyt, pomagając zebrać fundusze na szczytne cele. Z roku na rok akcja nabiera rozmachu i w 2023 roku ponad 12 tysięcy osób zdobyło Czantorię.
Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wyjątkowym wyzwaniu.
Zachęcamy do dołączenia do profilu wydarzenia na Facebooku: “31 dni na Czantorii”.