Jak możemy
Ci pomóc?

Jesteśmy Polskimi farmaceutami, cieszymy się dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy Ci produkty o najwyższej jakości jako pomoc w pielęgnacji i odpowiedź na Twoje dolegliwości.

Jak możemy Ci pomóc?

preparaty
dermatologiczne

zadbaj o swoje zdrowie od zewnątrz pielęgnując i regenerując skórę

suplementy diety
wzbogacone CBD

zadziałaj od środka wzbogacając swoją dietę o składniki odżywcze

preparaty dla
sportowców

wsparcie w regeneracji mięśni i stawów przed i po wysiłku sportowym

Muchomory

Molpharma  to pierwsza firma w Polsce, która w 2020 roku uzyskała grant na badania naukowe i rozpoczęła projekt badawczy dotyczący substancji pozyskiwanych z Muchomora Czerwonego (Amanita Muscaria) w kontekście leczenia chorób neurologicznych i chorób ośrodkowego układu nerwowego.

Pierwsze zapisy dotyczące użycia konopi jako lekarstwa pochodzą ze starożytnych Chin. Zawarte w konopiach substancje o nazwie kannabinoidy wpływają na układ endokannabinoidowy człowieka, poprzez pobudzanie receptorów znajdujących się w układzie nerwowym, odpornościowym, hormonalnym, mózgu, przewodzie pokarmowym, drogach moczowych, drogach rozrodczych, śledzionie, wątrobie, tkance tłuszczowej, sercu, mięśniach szkieletowych czy układzie krążenia. Rozmieszczenie tych receptorów świadczy o możliwych schorzeniach, na które konopie mają wpływ. 

Czy konopie leczą?

Borowina

Borowina lecznicza, zwana również torfem leczniczym, to naturalny produkt mineralny, który powstaje w wyniku procesów biologicznych i chemicznych zachodzących w torfie. Borowina lecznicza jest wykorzystywana w medycynie od setek lat ze względu na swoje właściwości lecznicze. Ma ona działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przyspiesza regenerację tkanek i pobudza krążenie krwi. Stosowanie borowiny leczniczej może przynosić korzyści w leczeniu chorób układu kostno-stawowego. Może również być wykorzystywana w kosmetyce do pielęgnacji skóry.

Wartości, którym jesteśmy wierni

Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje Twoim cennym zaufaniem. Czerpiąc z natury i medycyny oferujemy Ci najwyższej klasy naturalne produkty, które reprezentują filozofię i wartości naszej marki:

Wartości, którym jesteśmy wierni

bezpieczeństwo

Nasze produkty nie zawierają substancji psychoaktywnych, odmiany stosowanych roślin są certyfikowane.

odpowiedzialność

Produkty nie są testowane na zwierzętach, nie mają w swoim składzie żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

jakość

Oferujemy Ci naturalne wyroby, wolne od sztucznych substancji poprawiających walory produktów.

Twoje zdrowie jest naszą pasją

Współpraca grupy polskich lekarzy i farmaceutów przerodziła się w wiodącą firmę produkcyjno-dystrybucyjną, działającą na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę wysokiej jakości, sprawdzonych produktów z profesjonalnie przygotowanych odmian konopi. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie, jak i tradycyjne techniki, stosowane od lat w recepturze aptecznej.

Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę współpracując między innymi ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym, biorąc udział w badaniach i konferencjach oraz wsłuchując się w Twoje potrzeby i opinie.

Przekonaj się na własnej skórze

Nasze produkty znajdziesz w dobrych aptekach, sklepach zielarsko-medycznych, drogeriach Hebe, Super-Pharm oraz w naszym sklepie internetowym.

Przekonaj się na własnej skórze

Fundacja Molpharma

Część z uzyskanych dochodów przeznaczamy na stypendia dla utalentowanych dzieci z mniej zamożnych rodzin. Dodatkowo rozwijamy projekt dotyczący badań nad medycznym zastosowaniem kannabinoidów.

Kontakt fundacji: fundacja@molpharma.pl

Skontaktuj się
z nami

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zachęcamy również do współpracy w kwestii sprzedaży produktów oraz badań farmaceutycznych.

Skontaktuj się
z nami

+48 33 500 00 85
+48 53 647 20 50

Biuro: biuro@molpharma.pl
Zamówienia: sklep@molpharma.pl

Współpraca:

info@molpharma.pl

+48 536 472 050

ul. Sportowa 7
43-450 Ustroń
NIP 637 190 01 26

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8-16

Nr konta PLN: 68 1140 2004 0000 3802 7430 2428
Konta walutowe:
BIC/ SWIFT: BREXPLPWMBK
Konto EUR: PL35 1140 2004 0000 3312 0656 7939
Konto GBP: PL82 1140 2004 0000 3112 0098 8527

Nasi partnerzy