[rev_slider alias="mask-showcase"][/rev_slider]

Blog

Zrobieni w konopne CBD

CBD, czyli kannabidiol, to jeden z wielu fitokanannabinoidów występujących w kwiatach konopi, zarówno rodzaju Sativa, jak i Indica. To, co odróżnia odmiany konopi pomiędzy sobą,

Czytaj więcej »

Zapisz się do Newslettera​

O nas

W Molpharmie stawiamy na jakość i innowacyjność, dlatego nasze produkty powstają zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, a nasza produkcja opiera się na nowoczesnych technologiach i procesach produkcyjnych. Nasze zaangażowanie w rozwój naukowy i medyczny pozwala nam tworzyć produkty, które są bezpieczne i skuteczne.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, a jednocześnie wiemy, że nasza praca jest ciągłym wyzwaniem. Chcemy pozostać liderem w branży farmaceutycznej, oferując innowacyjne produkty, które przyczyniają się do zdrowia i dobrej kondycji naszych pacjentów.

Nasze Wartości

Bezpieczeństwo

Nasze produkty nie zawierają substancji psychoaktywnych, odmiany stosowanych roślin są certyfikowane.

Odpowiedzialność

Produkty nie są testowane na zwierzętach, nie mają w swoim składzie żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Jakość

Oferujemy Ci naturalne wyroby, wolne od sztucznych substancji poprawiających walory produktów.

Badania Naukowe

Współpraca grupy polskich lekarzy i farmaceutów przerodziła się w wiodącą firmę produkcyjno-dystrybucyjną, działającą na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę wysokiej jakości, sprawdzonych produktów z profesjonalnie przygotowanych odmian konopi. 

W procesie produkcyjnym wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie, jak i tradycyjne techniki, stosowane od lat w recepturze aptecznej. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę współpracując między innymi ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym, biorąc udział w badaniach i konferencjach oraz wsłuchując się w Twoje potrzeby i opinie.

Plakat dokumentujący uzyskanie grantu na opracowanie innowacyjnej metody pozyskania naturalnego muscymolu z muchomorów czerwonych

Nasi Partnerzy