mazidła
konopne

W odpowiedzi na
Twoje dolegliwości

Jesteśmy Polskimi farmaceutami, cieszymy się dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy Ci trzy warianty produktu o najwyższej jakości jako pomoc w pielęgnacji, regeneracji i odpowiedź na Twoje dolegliwości.

mazidło konopne chłodzące

Mazidło konopne chłodzące dzięki substancjom czynnym takim jak olej konopny, mentol, kamfora czy olej eukaliptusowy, zapewnia miłe naturalne chłodzenie, pozostawiając uczucie ulgi, odprężenia i relaksu. Olej z konopi nawilża i regeneruje. Mazidło tworzy na skórze kompleks pielęgnacyjno-chłodzący, zapewniając długotrwałe działanie.

wskazania

dysfunkcje kostno-stawowe, kóle reumatyczne, problemy z kolanami, kręgosłupem i stawami, a także miejscowo do redukcji obrzęków, czy chłodzenia po ugryzieniach

mazidło konopne rozgrzewające

Konopne mazidło rozgrzewające, to preparat wykonany z naturalnych surowców w oparciu o doświadczenie zdobyte przez naszych farmaceutów. Dzięki substancjom czynnym, takim jak olej eukaliptusowy, olejek rozmarynowy, cynamon, lawenda, goździki czy kapsaicyna, zapewnia miłe, naturalne grzanie, pozostawiając uczucie ulgi, odprężenia czy relaksu. Zawarty olej konopny nawilża i regeneruje. Zawiera substancje biologicznie czynne.

wskazania

mazidło konopne tworzy na skórze kompleks pielęgnacyjno-grzejący, zapewniając długotrwałe działanie; polecane dla osób aktywnych oraz starszych do rozgrzania miejscowego i masażu całego ciała

mazidło konopne regenerujące

Mazidło konopne regenerujące tworzy na skórze kompleks pielęgnacyjny. Regeneruje skórę, zapewniając długotrwałe działanie. Przynosi ukojenie, łagodzi świąd i podrażnienia oraz zmniejsza napięcie skóry. Zawiera substancje biologicznie czynne. Zawarty olej konopny jest jednym z najbogatszych źródeł nienasyconych kwasów tłuszczowych będących budulcem błon komórkowych. Działa nawilżająco, przyspiesza odnowę komórek, nawilża i regeneruje.

wskazania

produkt szczególnie polecany w przypadku problemów skórnych (łuszczyca, egzema, atopowe zapalenie skóry), świądu, napięcia i podrażnień skóry, alergii, wysypek, pokrzywek skórnych, a także do masażu i nawilżania całego ciała.