Firma MOLPHARMA powstała w 2012 roku z inicjatywy farmaceuty Marcina Móla. Prowadzimy wieloletnie badania w branży farmaceutycznej w Polsce i za granicą, w rezultacie czego powstały nowe projekty bazujące na wyjątkowych recepturach medycznych.

Przy współpracy grupy lekarzy i farmaceutów przerodziła się w wiodącą firmę produkcyjno-dystrybucyjną, działającą na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę wysokiej jakości, sprawdzonych produktów z profesjonalnie przygotowanych odmian konopi. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie, jak i tradycyjne techniki, stosowane od lat w recepturze aptecznej.

Oferujemy produkty zawierające olej konopny, pozyskiwany zarówno z nasion jak i kwiatów konopi siewnych (odmiana Cannabis Sativa L.) Olej ten zawiera czynne substancje biologicznie o właściwościach przeciwzapalnych, regenerujących, gojących, przeciwwirusowych i antyseptycznych. Jest także jednym z najbogatszych źródeł nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), będących budulcem błon komórkowych. Oprócz kwasu gamma-linolenowego zawiera on kwasy Omega3 i Omega6 w stosunku 3:1 (to najbardziej optymalna proporcja dla organizmu ludzkiego). Jako jedyny zawiera CBD (kannabidiol). To substancja o właściwościach przeciwzapalnych oraz liczne witaminy (A, B1, B2, B6, C, E). Ich przyjmowanie zalecane jest dla osób z wieloma zaburzeniami zdrowotnymi (w tym z dolegliwościami skórnymi). Nasze produkty można kupić w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju. Dzięki efektywnemu działaniu oleju z konopi preparaty MOLPHARMA są znacznie bardziej skuteczne od wielu preparatów kosmetycznych, dostępnych na rynku.

Żaden z naszych produktów nie zawiera substancji psychoaktywnych, nie jest testowany na zwierzętach oraz nie ma w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego.

Produkty z serii KANNAMOL MAZIDŁO KONOPNE objęte są ochroną prawną.

Konsultacja naukowa: Prof. dr hab. Jan Burczyk

Jednostki współpracujące: Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich